
Подушка гіпоалергенна Homefort «White» 50х70 см (40200202)
662 ₴
- В наявності
- Код: 40200202
+380 (99) 413-40-28
Оксана АнатоліївнаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач: силіконізоване волокно.
Вакумна упаковка.
Вакуумная упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно |
| Особливості | Блискавка |
| Розмір | 50х70 см |
| Ступінь комфорту | Регульована жорсткість |
| Сумка / Чохол | Немає |
| Тип | Звичайні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴




