Інтернет-магазин «Homefort» має матраци на ліжко для дітей будь-якого віку. Дізнавшись про характеристики кожної моделі, ви зможете самостійно визначити, який пружинний або безпружинний матрац потрібний дитині. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант.
Матрац Junior-Genoa
Безпружинний двосторонній матрац з підвищеним рівнем жорсткості. В основі лежить високоеластична піна Spring Foam, а також прошарок кокосу, що забезпечує стійкість й довговічність. Завдяки жорсткій еластичній поверхні матрац дарує здоровий та одночасно комфортний сон. Висота – 16 см. Максимальне навантаження на одне спальне місце – 150 кг.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.
Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.
Hot melt
Сучасна технологія з'єднання настильних шарів із використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній місткості та під тиском подається у промисловий пістолет, після чого розпилюється у вигляді павутини. Даний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
Загалом люди вибирають такий матрац, щоб отримати оптимальне поєднання комфорту, підтримки та розслаблення під час сну, що сприяє підвищенню загального добробуту та здоров'я.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Наповнення матраца | овеча вовна, Sping Foam, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х160 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 8.4 кг |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Матеріал | Стрейч-жакард |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Підбренд | «Юніор» |
| Сегмент | Для підлітків |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 718 ₴





