
Подушка гіпоалергенна Homefort «Polaris» 50х70 см Білий (4010002)
770 ₴
- В наявності
- Код: 4010002
+380 (99) 413-40-28
Оксана АнатоліївнаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач: кульковий силікон;
Блискавка;
Фірмова сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | Немає |
| Призначення | Для сну |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 740 г |
| Висота подушки | 16 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴





