
Подушка гіпоалергенна Homefort «Бамбук Класик» 50x70 см (4010102) 70х70 см
1 047 ₴
- В наявності
- Код: 4010103
+380 (99) 413-40-28
Оксана АнатоліївнаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач: штучне бамбукове волокно.
Фірмова сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наволочка | Немає |
| Призначення | Для сну |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно, Штучне бамбукове волокно |
| Особливості | Не має |
| Розмір | 70х70 см |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Сумка / Чохол | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴

