Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 20 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Розміри матраца | |
| Вага матраца | 1.9 кг |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Знімний наматрацник | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam |
| Особливості | З чохлом на змійці |
| Підбренд | «Кіндер» |
| Розмір | 60х140 см |
| Сегмент | Для дітей |
| Ступінь комфорту | М'який |
| Тип | Безпружинні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


