Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homefort |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 5 |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Класік |
| Материал | Стрейч-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Наполнитель | Незалежний пружинний блок Pocket spring, Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Вовна, Термовойлок |
| Особенности | З ефектом «зима-літо» |
| Размер | 120х190 см |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Сегмент матрацу | COMFORT |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість, Жорсткий |
| Тип | Пружинный |
Информация для заказа
- Цена: 12 550 ₴





